Вернути бившу дівчину - Flirt-Style.Ru: Форум успешных мужчин

Вернути бившу дівчину

Реакции
0
Доброго дня, потрібна допомога, вернути дівчину, Ч 28 Ж 28 зустрічались 4 роки.
В 2017 році почали зустрічатись, вона проживає за 700 км від мого рідного міста, 2 роки як розійшлись з бившим чоловіком, є син щас йому 7 років
Зустрічались коли був в командіровках не далеко від її міста, через рік вирішили зняти квартиру і проживати разом, у відносинах все було хорошо, любов романтика і тд. Стало питання, свадьби, але вирішили спочатку заробити на власний дім,
Тому прийшлося їхати за кордон на квартирі прожили рік, і вирішили переїхати до її батьків поки збираєм гроші, Я поїхав за кордон, через деякий час, і вона вирішила їхати за кордон, щоб швидше назбирати ( працювали не разом) через місяць за кордоном почала агресивно вести себе , відповідати, я все зтерпів, (через де який час виявилось, що внеї був роман з колегою. До якого вона мала почуття,) приїхала вона додому, я ще був за кордоном, почала писати коли приїду, під предлогом бо малий заскучав. Я приїхав все було хорошо почуття з її сторони, але потрібно було їхати на роботу, я працював 2 місяці за кордоном, місяць відпустка в Україні,.
В минулому році 2020 почалося все знов вона поїхала за кордон, і знову агресія, холод і тд. Приїхавши додому знову пише чекає.
І от 2021 ми практично назбирали всю сумму на будинок, в серпні планували одружитись, останній ривок в початку літа я їду за кордон на 2 місяці, і вона їде за кордон, місяць було все чудова до початку июля, опять агресія, я написав що чому, відповіді не було, я подзвонив суть розмови ( ти мені мало виділяв часу, я два роки останніх терпіла, в мене зникли почуття до тебе я не бачу нас разом, я давала шанс тобі, ти не скористався, так що розходився, бо все надоїло і почуття немає до тебе. (хоча місяць назад було все добре почуття спілкування і тд.
Я відповів, що мені надоїло кожен раз повторяїться що між нами все, а потім все нормально, сказав щоб не дзвонила і зникла з мого життя, забанив її у соц мережах і вже тиждень не спілкуємось,
Але з кожним днем розумію що люблю її, є шанс вернути?

Реакции
12
Я відповів, що мені надоїло кожен раз повторяїться що між нами все, а потім все нормально, сказав щоб не дзвонила і зникла з мого життя, забанив її у соц мережах і вже тиждень не спілкуємось,
Главное - не упрашивал остаться и передумать👍

Команда форума
Эксперт форума
Реакции
3.076
Привіт!
Дякую за довіру і звернення на наш форум!
Мене звати Павло. Інформацію про мене можна подивитися тут https://www.flirt-style.ru/forum/threads/6959/#post-289795

Найближчим часом зроблю розбір ситуації

Команда форума
Эксперт форума
Реакции
3.076
Доброго дня, потрібна допомога, вернути дівчину, Ч 28 Ж 28 зустрічались 4 роки.
Розкажи про відносини, які в тебе були раніше.
працювали не разом
Краще разом працювати.
через місяць за кордоном почала агресивно вести себе , відповідати, я все зтерпів, (через де який час виявилось, що внеї був роман з колегою
Я сподіваюсь, ти тепер розумієш, що відбувається кожного разу, коли вона себе так веде?
І от 2021 ми практично назбирали всю сумму на будинок
Купили? В кого гроші?
Добре, що не вмовляв. Але занадто грубо відповів.
Але з кожним днем розумію що люблю її, є шанс вернути?
Шанс є.
Напиши мені до Telegram або до WhatsApp ( +380934144053 )
Сообщение автоматически объединено:

П.С.: завантаж аватарку - правило форуму!!!

Реакции
46
Шанс є, але тепер краще не виходити з нею на зв'язок. Трохи занадто гаркнув дверима наостанок (тому можуть бути емоційні гойдалки) але нічого страшного. Це краще ніж благав би змінити її рішення. Але все ж таки вважаю ідеалом - коли дівчина каже о розставанні, чоловік показує що не хоче її відпускати (але не липне), готов знайти варіанти і якщо вона відмовляється, уходить в ігнор. По собі та по своїм подругам знаю, що це найбільш мозковзривна суміш та більш за все потім не дає його відпустити. Тому що крутиться думка, що був шанс все налагодити, а вона сама відмовилась та більш тягне вийти на зв'язок. Також якщо хочеш її повернути, подумай, чи ти можеш змінити щось (наприклад свої від'їзди, бо якщо ні, то скоріш за все буде повторення ситуаціі).

Реакции
0
Шанс є, але тепер краще не виходити з нею на зв'язок. Трохи занадто гаркнув дверима наостанок (тому можуть бути емоційні гойдалки) але нічого страшного. Це краще ніж благав би змінити її рішення. Але все ж таки вважаю ідеалом - коли дівчина каже о розставанні, чоловік показує що не хоче її відпускати (але не липне), готов знайти варіанти і якщо вона відмовляється, уходить в ігнор. По собі та по своїм подругам знаю, що це найбільш мозковзривна суміш та більш за все потім не дає його відпустити. Тому що крутиться думка, що був шанс все налагодити, а вона сама відмовилась та більш тягне вийти на зв'язок. Також якщо хочеш її повернути, подумай, чи ти можеш змінити щось (наприклад свої від'їзди, бо якщо ні, то скоріш за все буде повторення ситуаціі)

Шанс є, але тепер краще не виходити з нею на зв'язок. Трохи занадто гаркнув дверима наостанок (тому можуть бути емоційні гойдалки) але нічого страшного. Це краще ніж благав би змінити її рішення. Але все ж таки вважаю ідеалом - коли дівчина каже о розставанні, чоловік показує що не хоче її відпускати (але не липне), готов знайти варіанти і якщо вона відмовляється, уходить в ігнор. По собі та по своїм подругам знаю, що це найбільш мозковзривна суміш та більш за все потім не дає його відпустити. Тому що крутиться думка, що був шанс все налагодити, а вона сама відмовилась та більш тягне вийти на зв'язок. Також якщо хочеш її повернути, подумай, чи ти можеш змінити щось (наприклад свої від'їзди, бо якщо ні, то скоріш за все буде повторення ситуаціі).
Привіт, в розмові по телефону, ( останній) вона сказала, що любов пройшла її підігрівати треба, і що я її не люблю,
Я сказав, що кохаю її і кохав завжди дійсно так, я старався для неї все. Вона сказала, що не бачить нас разом в майбутньому тому не хоче продовжувати, я сказав ок, і забанив

Реакции
0
Доброго дня, потрібно їхати до бившої дівчині батьків, забрати гроші і машину, як поступити залишитись на день, бо малий сумує, чи забрати все і їхати зразу?

Сверху