Як повернути дружину? - Flirt-Style.Ru: Форум успешных мужчин

Як повернути дружину?

Реакции
1
Мені 30 років
Перший шлюб був в 23, їй було 24
Довго зустрічалися, батьки дали квартиру "пожити", подивитися що та як, весілля, все круто, завжди і всюди разом. Обидва працювали, на все вистачало, вирішили створити сім'ю, дитина
Через півтора року вирішив повністю змінити діяльність. Приходив пізно, виходив рано, вихідних майже не було. Весь час на роботі. У сім'ї на той момент було все добре, підтримка від неї божевільна, у всьому, порядок в домі, з дитиною все встигала, їжа завжди приготовлена.Через півроку десь, я знайомлюся на роботі з новою співробітницею, і мене як замикає, закохуюся. Вона знає, що одружений, є дитина.Я починаю брехати що ми як сусіди, просто ще не розлучилися. Її принципи не можуть дозволити нам щось "більше" поки я в шлюбі. Через півроку "таких 'відносин я вирішую піти з сім'ї, залишивши все їм. З'їжджаємо на знімну квартиру з новою дівчиною, живемо, працюємо, все супер. Колишня дружина намагалася всіма силами мене повернути (а як же дитина, я все знаю, все вибачу, в тебе сім'я ..)
Мені було складно дійсно прийняти правильне рішення, але повівся на поводу нових почуттів. З новою дівчиною вирішили звільниться з роботи удвох, поїхали на півроку в іншу країну в пошуку роботи, життя.Поїхали, витримали, кохання. Майже через рік повернулися назад (не дуже перспективно було). Знаходимо роботу, беремо квартиру в іпотеку, весілля.Починаємо робити ремонт, все складається прекрасно.Ще до шлюбу (та й після) з нею, були розмови з мого боку щодо дітей, вона відразу ж зривалася (які діти, у тебе ж є , про що ти думаєш, у нас зобов'язання, іпотека, кредити)
Її підвищили на роботі, я багато працюю в нічних зміни, без вихідних, намагаючись макс заробити
У 2020 в наших відносинах щось відбувається, все менше вона займається будинком, більше докорів в мою сторону, стала довше затримується на роботі, менше близькості. Я цього звичайно не помічав, важкий період думаю, все налагодиться, вона дійсно напевно багато працює ...
"З колишньою дружиною дуже хороші відносини, допомагаю з дитиною, іноді в трьох гуляємо, у неї вже як два роки є чоловік, добре ставиться до дитини і до неї"
На початку цієї весни я випадково дізнаюся що у моєї дружини є Васян. З яким вона майже як рік вже в стосунках. Йому бреше що зі мною ми сусіди і всі справи і скоро зі мною разведется.Я як сліпе кошеня не вірю, не хочу, не розумію. Вона звичайно ж бреше, нікого немає, люблю тільки тебе. І чим більше я став дізнаватися, тим більше світ похитнувся. Моїй дружині зараз 31, йому 36 він одружений, дитина
(Як мені колись говорила що принципи не дозволять їй з одруженим зустрічатися 😁)
Розмова з дружиною ні до чого не привели, все заперечувала, справа в тобі, мало часу мені приділяв і блаблабла. Нам треба окремо пожити, розібратися в відносининах.Форум раніше не читав, наробив багато помилок, просив не поспішати, все налагодиться, одумайся, не руйнуй сім'ю. Через два тижні я зібрав речі і пішов, не міг це все виносити. (Як приходить до дому,то все добре,як нічого і не було,на розлучення ще не подала).Пройшов вже місяць, з житлом поки вирішилося, знайшов нову работу.Багато читаю, розумію що про повернення і мови бути не может.На зв'язок сама весь цей час не виходила, я теж
Поділився емоціями з першою дружиною, пошкодувала, посміхнулася
Каже, що я свого чоловіка не кину, кохаю (звичайно не так як тебе) Головне що я її про це не просив, я цю тему взагалі не говорив.Сама почала.
Розумію, де то всередині що нинішню дружину не зможу пробачити, напевно
З першою дружиною сходиться, навіть через якийсь час, це напевно буде маячня
Якось так
Забити на всіх або щось вирішити ...?!

Команда форума
Эксперт форума
Реакции
3.067
Привіт!
Дякую за довіру і звернення на наш форум!
Мене звати Павло. Інформацію про мене можна подивитися тут https://www.flirt-style.ru/forum/threads/6959/#post-289795

Найближчим часом зроблю розбір ситуації і дам рекомендації до дій.

Команда форума
Эксперт форума
Реакции
3.067
Перший шлюб був в 23, їй було 24
Довго зустрічалися, батьки дали квартиру "пожити", подивитися що та як, весілля, все круто, завжди і всюди разом. Обидва працювали, на все вистачало, вирішили створити сім'ю, дитина
Яка тривалість стосунків? Чи це були перші серйозні стосунки?
Через півтора року вирішив повністю змінити діяльність. Приходив пізно, виходив рано, вихідних майже не було. Весь час на роботі. У сім'ї на той момент було все добре, підтримка від неї божевільна, у всьому, порядок в домі, з дитиною все встигала, їжа завжди приготовлена.
Нагадало уривок з книги Романа Трахтенберга "Путь самца"))
Її принципи не можуть дозволити нам щось "більше" поки я в шлюбі.
Можуть, це лише маніпуляція.
Через півроку "таких 'відносин я вирішую піти з сім'ї, залишивши все їм
Благородна, але хибна поведінка.
з нею, були розмови з мого боку щодо дітей, вона відразу ж зривалася (які діти, у тебе ж є , про що ти думаєш, у нас зобов'язання, іпотека, кредити)
У неї інші пріоритети.
я багато працюю в нічних зміни, без вихідних, намагаючись макс заробити
Чи є в цьому сенс?
Я цього звичайно не помічав, важкий період думаю, все налагодиться, вона дійсно напевно багато працює ...
Нажаль, майже всі не помічають до останнього.
"З колишньою дружиною дуже хороші відносини, допомагаю з дитиною, іноді в трьох гуляємо, у неї вже як два роки є чоловік, добре ставиться до дитини і до неї"
Це добре!!!
Йому бреше що зі мною ми сусіди і всі справи і скоро зі мною разведется.
Сказав би, що карма)) Але на справді в неї такий спосіб маніпуляцій.
Вона звичайно ж бреше, нікого немає, люблю тільки тебе.
Молодець. Тут вона все вірно робить.
(Як мені колись говорила що принципи не дозволять їй з одруженим зустрічатися 😁)
То була лише маніпуляція.
Розмова з дружиною ні до чого не привели, все заперечувала, справа в тобі, мало часу мені приділяв і блаблабла.
Розмови не допомагають.
Нам треба окремо пожити, розібратися в відносининах.
Хто це запропонував?
розумію що про повернення і мови бути не может.На зв'язок сама весь цей час не виходила, я теж
Треба, щоб ти відповів, що ти хочеш. Тоді ми можемо прямувати до цілі.

Реакции
1

У неї інші пріоритети.

Чи є в цьому сенс?

Це добре!!!

Розмови не допомагають.

Хто це запропонував?

У неї перші,три роки зустрічалися, жили,і три роки у шлюбі
Запропонувала вона,бо вважає що це її житло,хоча платили разом
Сообщение автоматически объединено:

У неї інші пріоритети.

Чи є в цьому сенс?

Це добре!!!

Розмови не допомагають.

Хто це запропонував?

Разом взяли багато на себе обов'язків, тож прийшлось багато працювати,при цьому я завжди був винний у тому що мало часу з нею провожу

Сверху